Мінімальна сума замовлення становить 500грн.
Розглянемо основні рекомендації по купанню малюка. Що краще за все для цього використовувати. Які основні моменти потрібно врахувати. Відповімо на питання про те як часто потрібно мити маленьку дитину, як підмивати попу малюка і правила купання немовлят з пуповиною.
Як швидко навчити дитину читати? Цікава стаття про те як навчити дитину читати швидко, Сучасні методології без криків і сліз, Ефективність 100%, Дізнавайтеся все краще разом з nosorog.net.ua
Дана стаття допоможе вам підготуватися до народження дитини в плані необхідних покупок в пологовий будинок і речей першої необхідності для життя малюка. Ми надали докладні списки на різні випадки, з описом, порадами і особистим досвідом. Інформація цієї статті буде точно корисна для майбутніх батьків.
Запрошуємо на шкільний ярмарок від "Носорог" - тільки 15 серпня будуть діяти знижки до -20% на магазині по вул. Старокостянтинівське шосе 2/1 "ТЦ Агора". В цей день пройде великий розіграш призів та розважальна шоу програма. Читайте докладніше як взяти участь.
Запрошуємо на День народження "Носорог" - тільки 8 серпня будуть діяти знижки до -20% на магазині по вул.Львівська шосе 55/1. В цей день пройде великий розіграш призів та розважальна шоу програма. Читайте докладніше як взяти участь.
Показано 1 to 5 of 198 (1 сторінок)