Запрошуємо на День народження "Носорог" - тільки 8 серпня будуть діяти знижки до -20% на магазині по вул.Львівська шосе 55/1. В цей день пройде великий розіграш призів та розважальна шоу програма. Читайте докладніше як взяти участь.
Дізнайтеся як зібрати свій набір першокласника та Обрати для себе будь-який рюкзак, пенал і сумку для взуття. Купуючи такий набір ви економите 20% на канцтоварах і отримуєте все необхідне шкільне приладдя для першого класу.
До того, як навчити дитину правильно тримати ручку, батьки зазвичай приходять тільки у 5-6 років в процесі підготовки до школи. Але малюк починає малювати, розфарбовувати і писати прописи ще в дитячому садку, звикаючи до певного положення, кисті та пальців, і до школи вже доводиться дізнаватися, як перевчити дитину правильно тримати ручку, адже звичка тримати приладдя тим чи іншим способом вже сформувалася.Фахівці однозначні і одностайні: 2,5
Лего в подарунок: купуйте улюблені конструктори лего і отримуйте в подарунок ексклюзивні міні набори. Кількість подарунків обмежена, не пропустіть вигідну пропозицію.
Пропонуємо вашій увазі невеликий ТОП найдорожчих ЛЕГО останніх десятиліть (2000-2020). А оскільки конструктори цієї торгової марки надходять до нас з інших країн, а курс валют останнім часом навряд чи можна назвати стабільним, ціни на товари в добірці вказані в доларах США. Також хочемо уточнити, що ціни носять ознайомчий характер, адже багато наборів вже не випускаються, і їх вартість залежить від затребуваності серед шанувальників LEGO, кількос
Показано 1 to 5 of 194 (1 сторінок)