Ви вже купили автокрісло для малюка і вже передчуваєте, як будете подорожувати з ним по місту або підете всією сім'єю на відпочинок до моря? Чи не хочемо відводити вас від далекосяжних планів, але змушені нагадати: щоб забезпечити комфорт і безпеку маленького пасажира важливо правильно встановити дитяче крісло в салоні авто!
Як вибрати автокрісло для дитини - питання, яким задається все більше число власників власного транспорту, бажаючих щоб їх малюк під час поїздок по місту і більш тривалих подорожей відчував себе комфортно, а в екстремальній ситуації був максимально захищений від негативних факторів.
Іграшки-антистрес - незамінні супутники сучасної людини, які одним своїм виглядом здатні миттєво підняти настрій, ненадовго відволіктися від повсякденних завдань і налаштуватися на позитив.
Поява маленької дитини - важливий і хвилюючий етап в житті новоспечених батьків, які з перших днів життя прагнуть створити малюкові максимально комфортні умови і подбати про те, щоб у крихти було все необхідне для гармонійного зростання і розвитку. Яку дитячу коляску краще вибрати для немовляти, а яка підійде дитині постарше? Який перший транспорт вибрати для двійні, трійні? Що робити, якщо в сім'ї підростають погодки?
Покер (poker - англ.) - азартна настолка, яка користується величезною популярністю в різних країнах, а в США і зовсім довгий час вважалася національною грою. Покер відноситься до категорії ігор з неповною інформацією. На відміну, наприклад, від шахів або нард, в яких всі фігури як на долоні, учасники покерного турніру до останнього не знають всіх карт, наявних на руках у супротивника.
Показано 1 to 5 of 162 (1 сторінок)