Поява маленької дитини - важливий і хвилюючий етап в житті новоспечених батьків, які з перших днів життя прагнуть створити малюкові максимально комфортні умови і подбати про те, щоб у крихти було все необхідне для гармонійного зростання і розвитку. Яку дитячу коляску краще вибрати для немовляти, а яка підійде дитині постарше? Який перший транспорт вибрати для двійні, трійні? Що робити, якщо в сім'ї підростають погодки?
Покер (poker - англ.) - азартна настолка, яка користується величезною популярністю в різних країнах, а в США і зовсім довгий час вважалася національною грою. Покер відноситься до категорії ігор з неповною інформацією. На відміну, наприклад, від шахів або нард, в яких всі фігури як на долоні, учасники покерного турніру до останнього не знають всіх карт, наявних на руках у супротивника.
Яке дитяче харчування краще? Багато мам впевнені, що на це питання може бути тільки одна відповідь - грудне молоко. І з цим важко не погодитися. Але як бути, якщо у мами немає молока за медичними показаннями або підростаючому дитині вже не вистачає маминих «запасів»?
Настольные игры для двоих — прекрасная возможность весело и интересно провести время даже тогда, когда ваша компания состоит из двух человек! Взрослым такие развлечения помогают раскрепоститься, больше узнать друг о друге, проявить себя в новом виде деятельности, продемонстрировать свои скрытые таланты. Детские игры на двоих для дома становятся настоящей палочкой-выручалочкой, когда малыш заскучал и мама или папа хотят развлечь кроху, к ребенку п
Лідируючі позиції серед іграшок, які були б цікаві і корисні дітям, безумовно займає конструктор. Чому ж саме конструктор користується такою популярністю?
Показано 1 to 5 of 159 (1 сторінок)