Подождите, идет загрузка
Купуйте продукцію від ТМ "Гамма" і беріть участь в творчому конкурсі з цікавими призами від виробника.
Кожен з батьків стикається з необхідністю написати пояснювальну в школу. Причиною може стати як легке нездужання сина або доньки, так і необхідність відпросити дитину, щоб відправитися всією сім'єю в подорож (відпустка у батьків, на жаль, нечасто збігається з шкільною програмою), інші обставини.
Для всіх, хто поневіряється муками вибору подарунка для особливої дитини, але не наважується прямо поцікавитися у батьків, ми підготували корисні рекомендації. І почнемо з загальних правил, яких варто дотримуватися, якщо не хочете здатися нетактовним, піднести дійсно цікавий корисний подарунок особливій дитині.
Пустушка - це, напевно, самий улюблений предмет багатьох малюків. У деяких ситуаціях пустушка просто рятує батьків від примх, заспокоює малюка під час істерики, та й просто відволікає в якийсь період часу. Але настане момент, коли від пустушки потрібно позбавлятися і тут виникає маса питань, особливо у молодих мам.
Навчити малюка ходити на горщик велика проблема. Якийсь відсоток мам починають вчити свою дитину сідати на горщик, як тільки він навчився сидіти. Деякі ж вважають, що з цим рано поспішати, і приступати до цього можна, коли малюкові буде хоча б рік. У розвитку дитини завжди все відбувається вчасно і раніше покладеного терміну, часто, домогтися позитивних результатів у будь-якому навчанні буває дуже непросто.
Показано 1 to 5 of 185 (1 сторінок)