Як швидко навчити дитину читати? Цікава стаття про те як навчити дитину читати швидко, Сучасні методології без криків і сліз, Ефективність 100%, Дізнавайтеся все краще разом з nosorog.net.ua
Дана стаття допоможе вам підготуватися до народження дитини в плані необхідних покупок в пологовий будинок і речей першої необхідності для життя малюка. Ми надали докладні списки на різні випадки, з описом, порадами і особистим досвідом. Інформація цієї статті буде точно корисна для майбутніх батьків.
Запрошуємо на шкільний ярмарок від "Носорог" - тільки 15 серпня будуть діяти знижки до -20% на магазині по вул. Старокостянтинівське шосе 2/1 "ТЦ Агора". В цей день пройде великий розіграш призів та розважальна шоу програма. Читайте докладніше як взяти участь.
Запрошуємо на День народження "Носорог" - тільки 8 серпня будуть діяти знижки до -20% на магазині по вул.Львівська шосе 55/1. В цей день пройде великий розіграш призів та розважальна шоу програма. Читайте докладніше як взяти участь.
Дізнайтеся як зібрати свій набір першокласника та Обрати для себе будь-який рюкзак, пенал і сумку для взуття. Купуючи такий набір ви економите 20% на канцтоварах і отримуєте все необхідне шкільне приладдя для першого класу.
Показано 1 to 5 of 197 (1 сторінок)