Плануєте цього літа вперше приміряти на себе роль вожатого або вихователя в дитячому таборі? Відразу хочеться попередити, буде складно, нервово і навіть іноді здаватися, що «просто неможливо», але воно того варте! В процесі роботи, коли Ви візьмете відповідальність за загін, відволікатися на різні побутові дрібниці часу не буде, тому потрібно як слід підготуватися ще вдома.
Дуже скоро у всіх школах пройдуть останні дзвінки, випускні вечори, і у батьків вже назріває питання - чим зайняти дитину влітку? Багато хто купує дітям путівки в літні табори, де можна провести час весело і цікаво з новими друзями, але в той же час під наглядом дорослих наставників.
Як вкласти дитину спати? Це питання актуальне для молодих мам, які тільки осягають ази материнства. Багато виявиться не готовими до того, що малюк не може заснути, вередує, всіляко висловлює невдоволення тим, що доведеться закривати очі і відпускати маму. Як вкласти дитину спати на всю ніч, умовити малюка відпочити в день? На ці та інші питання про дитячий сон Ви знайдете відповіді в статті, яку підготували експерти інтернет-магазину Nosorog.net.
Настільний теніс — гра дорослих і для дітей, яка завоювала чимало прихильників по всьому світу. Навіть якщо Вам жодного разу не доводилося брати в руки ракетку і розігрувати партію пін-понгу, напевно Ви неодноразово ставали глядачем азартних спортивних поєдинків у дворі, на літніх майданчиках будинків відпочинку, в парках і навіть офісах серйозних організацій.
Забезпечення безпеки маленьких пасажирів - важливе завдання кожного свідомого автомобіліста. І справа тут не в штрафах, моді, інших другорядних факторах. На кону - життя і здоров'я дітей!
Показано 1 to 5 of 167 (1 сторінок)