Картина по номерах це як? Якщо ви тільки зараз задаєтеся цим питанням, то у вашій домашній колекції, швидше за все, поки немає власноруч написаних пейзажів, натюрмортів, марин, портретів і інших зразків образотворчого мистецтва. Але все можна виправити, картини за номерами допоможуть вам пережити хвилюючі моменти, які колись відчували Ван Гог, Леонардо да Вінчі, Пабло Пікассо та інші великі художники.
5 жовтня у всіх школах України святкується День вчителя. Улюбленому вчителю хочеться подарувати щось особливе, а не банальний набір "квіти та цукерки". Тому пропонуємо Вам зробити оригінальний подарунок до Дня Вчителя. Детальніше у нашій статті.
З 5 жовтня по 2 листопада щосуботи діє акція на книги 1+1=3
До початку навчального року залишилося зовсім трохи, а Ви до сих пір не визначилися з вибором ранця для першокласника? Старий рюкзак сина або доньки виглядає абсолютно непрезентабельно, і Вам хотілося б порадувати дитину-підлітка приємним подарунком до нового навчального року? Рекомендуємо не затягувати з покупкою, але для початку уважно вивчити рейтинг рюкзаків для першокласників і добірку кращих шкільних рюкзаків для підлітків.
Сьогодні на українському ринку представлений величезний асортимент ранців і рюкзаків від європейських і азіатських виробників, продукція яких відповідає вимогам суворих міжнародних стандартів, відрізняється прекрасним співвідношенням ціни і якості. У цьому матеріалі ми ближче познайомимо Вас з декількома популярними фірмами ортопедичних рюкзаків, продукція яких гідна пильної уваги майбутніх школярів, їхніх дбайливих мам і тат!
Показано 1 to 5 of 178 (1 сторінок)