Наявність

Ціна

0 грн - 1449 грн

Колекція

Олівці пишучіТоварів у наявності: 681

Підкатегорії

Фільтри
Показані 1 - 36 із 681 пунктів

В інтернет магазині «Носорог» ви можете купити олівці для малювання. Вони необхідні в школі, та для домашніх занять з образотворчого мистецтва. Студентам технічних вузів теж ще доводиться креслити вручну на перших курсах. Багато людей люблять малювати, і для цього достатньо взяти на деякий час у дитини набір олівців, коли вони є у домі.

Які олівці обирати?

Олівці для малювання розрізняються, і при виборі необхідних враховують такі характеристики:

  • кількість;
  • палітра кольорів;
  • твердість (або м'якість);
  • форма дерев'яного корпуса;
  • тип стержня;
  • упаковка;

Прості чорно-сірі виготовлені з графітового порошку з єднальними добавками. Чистий графіт дуже м'який, наповнювач робить його більш твердим. У невеликій набір олівців, як правило, входить по кілька штук найбільш затребуваних, рідковживані - по одному.

Кольорові прийнято продавати по кількості, кратній 12. Скромні комплекти містять 24 або 36 штук, але бувають по 48 і навіть 96. Чим більше кольорів, тим зручніше для учня або митця. Менше доводиться змішувати фарби, що економить час і сили. Зображення виходять природними, приємно виглядають здалеку та зблизька.

Корпус роблять із твердих порід деревини, найчастіше сибірського кедра. Форма буває кругла, овальна або шестигранна. Овали та шестигранники краще утримуються в руці, але округла поверхня менше затирається пальцями. Якщо ви хочете, щоб на фарбі, що покриває дерево, не з'явилися потертості на кутах, варто купити олівці з круглим перетином.

Стержень може бути стандартним або акварельним. В останньому випадку він розчиняється водою, утворюючи справжню акварель на аркуші паперу. Де це не потрібно, залишають звичайний ескіз. Тільки не слід зволожувати листок.

Якщо комплект великий, і користуватися ним ви плануєте довго, рекомендується придбати олівці для малювання в міцній упаковці. Коробка повинна зручно відкриватися та закриватися. Набір олівців в звичайному паперовому блістері підійде для короткочасного використання.

Готуємо школярів до занять

Купувати онлайн вигідніше, ніж в «фізичних» торгових точках. Доставка буде виправданою, якщо в корзину покупця покласти побільше товарів. В каталог включені всі популярні товари для дитячої творчості: блокноти та альбоми, гумки, ножиці, клей, лінійки, косинці, транспортири, трафарети і багато іншого. Ви легко екіпіруете першокласника або підготуєте до творчого іспиту випускника