Наявність

Ціна

5 грн - 1736 грн

Олівці для малювання

Фільтри

Показані 1 - 36 із 100 пунктів
олівці спайдер мен

Олівці кольорові
18 відтінків

Кольорові олівці для малювання

Без них не обходиться жоден урок образотворчого мистецтва. Їх застосування поширене серед переважної більшості школярів та учнів художніх шкіл. З їх допомогою, навіть маленькі дітки зможуть створювати свої перші малюнки, а графітні олівці з гумкою будуть вельми доречними на заняттях з креслення. У даному онлайн-каталозі представлені зразки кращих українських і зарубіжних виробників: «1 Вересня», «Умка», «Skiper», «Milan», «Zibi», «Tukzar», «Olli», «Leo», «Centrum», «Buromax», «BIC», «4Office» і ін. Прості олівці купити за доступною ціною можливо на нашому сайті. В наявності є:

  • Графітні олівці. Найпопулярніший інструмент для письма, завдяки невисокій вартості і простоті у використанні.
  • Механічні. За зовнішнім виглядом нагадують авторучку, але до них потрібно купувати окремі стержні для олівців.
  • На восковій основі. Вони легко ковзають по поверхні паперу і мають яскраві кольори - за це їх дуже люблять діти дошкільного віку.
  • Водорозмиваючі. Для необхідного ефекту їх стрижень обробляють спеціальною емульсією, яка дозволяє розмивати штрихи водою. При цьому, виходить ефект акварельних фарб.
олівці Marco

Олівці графітні
12СВ

Форму корпусу слід підбирати, виходячи зі зручності розташування в руці. Вона буває кругла, тригранна і шестигранна. Вони виконані з високоякісної деревини, не кришаться і легко заточуються. Кількість кольорів варіюється від 6 до 48.

Кілька слів про сфери застосування

Всім відомо, що процес малювання дозволяє людині абстрагуватися від проблем і, тим самим, уникнути неприємних наслідків стресу. Саме тому, останнім часом такими популярними стали розмальовки-антистрес. Кольорові олівці для малювання використовуються не тільки в повсякденному житті, але і професіоналами - їх часто купують досвідчені художники для створення своїх шедеврів. Набори преміум класу упаковані в металеву коробку, для більш зручного зберігання і транспортування. Прості олівці для начерків, ескізів розрізняються твердістю грифеля, яка позначається маркуванням латинськими буквами. У даній категорії представлені чорнографітні олівчики поштучно, кольорові олівці в наборах, а також прості олівці купити котрі можна через корзину на сайті. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, Ви можете зробити телефонний дзвінок нашим менеджерам. Вони з радістю нададуть необхідну інформацію і допоможуть оформити замовлення протягом декількох хвилин.

Пропонуємо Вашій увазі і інші категорії канцелярських товарів: пенали, альбоми для акварелі, тилкоча.