Наявність

Ціна

85 грн - 525 грн

Глобуси

Фільтри

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Глобус

Глобус політичний

Настільний глобус світу - мініатюрна копія нашої Планети

Це чудовий наочний матеріал, який неодмінно стане в нагоді на заняттях, і зацікавить не тільки учнів, а й дошкільнят. Саме він, як ніхто інший дає безпомилкове уявлення дітям про світ. Частенько, глобуси входять в набори першокласника, так як є невід'ємною частиною навчального процесу. Завдяки їм, дітлахи зможуть пізнавати тонкощі географії, та вникнути в цікавий світ невідомого. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити глобус для дітей різних видів, про які ми розповімо далі.

Які ж вони за призначенням?

Підбираючи глобус світу, зверніть увагу на якість - їх підставки можуть бути виконані з пластика або дерева, від цього залежатиме й ціна. В залежності від фінансових можливостей, у нас Ви знайдете моделі на будь-який смак, і можете придбати той глобус для дітей, який буде актуальним на поточний момент. Варто відзначити, що глобуси бувають наступних різновидів:

  • Фізичний глобус світу. Дозволяє познайомиться, і краще пізнати структуру Землі. Таким чином дитина вчиться і чітко розуміє розташування материків та океанів. На ньому зображені холодні і теплі течії, коралові рифи, і т.д.
  • Політичний. На нього наносять кордони і демаркаційні лінії між країнами, визначені назви країн та їх столиць.
  • Подвійна карта - свого роду комбінована модель, яка включає в себе обидва описаних вище.
Глобус для дітей

Глобус України

Якщо Ви перебуваєте в пошуках незвичайного і корисного подарунку, глобус для дітей - непогана ідея для тих, хто найближчим часом готується йти в школу. Існують нетривіальні варіанти з підсвіткою, які також представлені в нашому онлайн каталозі: такий настільний глобус світу підсвічується м'яким світлом, і виглядає просто заворожуюче! Його достоїнство не тільки в незвичайній та привабливій ​​зовнішності, але і в тому, що дитина буде більш захопленою в процесі навчання - а це, як відомо, дуже важливо для допитливих товаришів.

Шукаєте де купити глобус для дітей?

Наша компанія реалізує високоякісні канцелярські товари, серед яких Ви знайдете настільний глобус світу, і зможете придбати його за демократичною вартістю. Оформити замовлення можна через кошик на сайті, або зробивши телефонний дзвінок за вищевказаними номерами телефонів. Якщо Вас цікавить будь-яка інформація - звертайтеся до нас! Наші доброзичливі менеджери з радістю дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Ми надаємо найбільш зручні способи оплати для наших покупців, та здійснюємо доставку по всій території України перевіреними кур'єрськими службами.

Можливо Вас зацікавлять і інші категорії канцтоварів: атласи-карти-путівники, тубуси, ранці, рюкзаки, сумки, пенали, наукова і навчальна література.