Наявність

Ціна

8 грн - 1111 грн

Дитячі пазли

Фільтри

Показані 1 - 36 із 538 пунктів

Пазли для дітей - грайте з користю

Дитяча гра пазли є грою, що полягає в необхідності збирання в одне ціле деталей, що мають складну форму. У результаті повинна вийти картина. Вона допомагає розвивати в малюку логіку та образне мислення. Розвивається дрібна моторика, уважність. Дитина навчиться посидючості, терпінню. Дитячі пазли допомагають розширити кругозір. Набір може мати вигляд історичної картини або архітектурного шедевра. Але це вже для дітей старшого віку.

В першу чергу вибір зображення необхідно засновувати на віці:

  •  Дитячі пазли для самих маленьких. Тут найкраще підійдуть тварини, іграшки, букви та цифри. Прекрасним рішенням стане наявність рамки, що спростить процес складання.
  •  Дитячі пазли 3-4 роки. Тут вже можна вибрати персонажа з улюбленого мультфільму або казки. Також, представлена велика кількість навчальних варіантів.
  •  Дитячі пазли від 4-5 до 12 років. Хорошим вибором буде міський вид, пейзаж. Хлопчикам може сподобатися військова техніка.
  •  Дитячі пазли для дітей, які старші 12 років, можуть бути більш складними. Наприклад у вигляді картин, географічних карт, 3D-наборів, з яких збираються макети.

Під час вибору малюнка необхідно пам'ятати, що він не повинен лякати, а навпаки – радувати дитину.

Різновиди:

  •  Голографічні набори. Зібрана картинка буде змінюватися під зміною кута зору. Таким чином, вдається створити ілюзію об'єму. Має ефектний вигляд і важко збирається, оскільки всі фрагменти змінюють свій зовнішній вигляд під кутом.
  •  Магнітні. Тут ми будемо мати справу з магнітними елементами. Зібрану картинку можна повісити на металеву поверхню.
  •  Звукові. Якщо картинка збирається правильно, виріб буде видавати характерний звук. Залежно від сюжету, звуковий супровід може відрізнятися. Так можна розвивати почуття зв'язку картинки та звуку.
  •  Сяючі. Світитимуться в темряві, що створить особливу казкову атмосферу. Найкраще вибирати зображення з космосом або казковим сюжетом.
  •  Структурна поверхня. Деталі покриваються особливим матеріалом, що покращує враження від зібраних картин. Завдяки тому, що елементи приємно торкати, дитина буде з великим завзяттям збирати такі пазли.

Кількістю елементів визначається складність складання. Звісно, що чим менша дитина, тим менше повинно бути деталей. Також цим показником визначається вартість. Найменшим обов'язково потрібно купувати набори з великими деталями, оскільки в такому віці вони дуже люблять пробувати на смак все, що лежить під рукою. В результаті може виникнути неприємна ситуація.

Зазвичай дитячі пазли для дівчаток і хлопчиків роблять з картону. Але картон повинен бути досить щільним, щоб не гнутися. Обирайте тільки якісні набори, які мають гладкі боки та зрізи.

Наш інтернет магазин пропонує широкий вибір пазлів для будь-якого віку. Продаж здійснюється по Києву та всій Україні. У нас ви можете швидко купити товар, який сподобався вашій дитині. На сайті представлена актуальна ціна виробів. Всі дитячі вироби у нас завжди в наявності.