Наявність

Ціна

5 грн - 219 грн

Клей

Фільтри
Показані 1 - 36 із 66 пунктів

Види клею і їх застосування

Кожній дитині для творчості потрібен набір необхідних канцтоварів. Одним з таких атрибутів є канцелярський клей. Він призначений для склеювання різних матеріалів: дерева, паперу, картону, тканини, пластмаси і так далі. У багатьох творчих процесах такі промтовари просто необхідні. За їх допомогою роблять аплікації, вироби, листівки і всілякі фігурки.

Виділяють кілька різновидів:

  1. Канцелярський використовуються в побутових цілях, в навчальному процесі, в офісних приміщеннях і навіть при будівництві. Випускається він в рідкій консистенції і в формі олівця. Головне призначення - склеювати папір і картон.
  2. Клей-олівець є на сьогоднішній день найпопулярнішим, завдяки зручному використанню і компактній формі. До того ж, можна використовувати для склеювання різних матеріалів. Широко використовується в навчанні, офісах і підходить для занять вдома.
  3. Клей ПВА в основному використовують в шкільних і дошкільних освітніх установах на уроках образотворчого мистецтва. Крім цього, підходить для домашньої творчості. Він найпопулярніший серед інших різновидів. Полівінілацетат служить універсальною речовиною, тому його застосовують в різних сферах, навіть у будівництві. Випускається білого або бежевого кольору.
  4. Силікатний експлуатується найчастіше в побуті і народному господарстві. Має ще назву рідке скло, застосовується в офісній та будівельній діяльності, можна застосовувати в навчанні. При виробництві деяких будматеріалів береться силікатна суміш, яка грає важливу роль.
  5. Супер-клей має різнобічне застосування - в побуті, промисловості, виробництві, в ремонті, будівництві, автомобілебудуванні та інших галузях. Добре скріплює між собою багато матеріалів - гуму, скло, дерево, пластик і інші. Він допомагає максимально швидко і якісно склеїти.

Для школярів і дошкільнят рекомендується купити клей ПВА для занять образотворчим мистецтвом. У нашому магазині "Носорог" можна придбати товари, за допомогою яких хлопчики і дівчатка зможуть творити і робити аплікації й поділки. У нашому асортименті великий вибір різноманітної клейкої основи - з пензликами, в формі олівця, зі спеціальними носиками та інше. Вартість невисока, але при цьому гарантуємо відмінну якість.

Якщо у Вас є будь-які питання, що цікавлять, можете зателефонувати нам по телефону, або написати на сайті. Проведемо безкоштовну телефонну або онлайн консультацію по товарам, що цікавлять Вас.