Наявність

Ціна

150 грн - 3999 грн

Музичний ефект

Гойдалки та стрибуниТоварів у наявності: 42

Фільтри
Показані 1 - 36 із 42 пунктів
Чудокачалка Kiddieland - Музичний поні

Музичний поні

Купити дитячі стрибуни безумовно хороша ідея. Це потрібно в першу чергу для розвитку координації руху, зміцнення серцево-судинної системи і тренування ніжок. Хорошим помічником в удосконалення вищеперелічених навичок стане гойдалка для дітей. Крім цих переваг ще одне, важливе - відпочинок для батьків. Магазин "Носоріг" пропонує Вам широкий асортимент товарів: канцтовари, книги, дитячий одяг та аксесуари, і багато іншого.

Вибираємо які купити дитячі стрибуни

Важлива рада: обов'язково перед придбанням проконсультуйтеся з лікарем, адже існують протипоказання для діток з ортопедичними захворюваннями або гіпертонусом. Отже, приступимо:

  • Вибирати варто тільки після 5 місяців, коли малюк навчиться вже тримати самостійно голівку і сміливо сидіти;
  • Качалка для дітей повинна містити валики або інші підтримуючі елементи, щоб зняти навантаження з ще не зміцнілого хребта;
  • Перевіряйте надійність кріплення. Спробуйте на міцність всі ремені і металеві деталі, адже це здоров'я вашого чуда;
  • Сидіння має охоплювати тіло крихти, щоб щільно закріпити його хребет і не завдати пошкодження;
  • Проконтролювати міцність і еластичність пружинистих елементів;
  • Наявність розпорки. Це балка, яка розміщується над головою. Вона підвищує рівень безпеки, відсовуючи стропи подалі від обличчя крихти.
Центр игровой развивающий Duo Gym Chicco

Развивающий игровой центр

Вибрати й купити дитячі стрибуни Вам завжди допоможуть професійні консультанти, які проінформують по максимум і порадять відповідну модель.

Конячка качалка - користь і переваги

Ця корисна і цікава гра прекрасно увіллється в будь-який дизайн дитячої. До всього цього вона ще й дуже корисна, адже взаємодіючи з забавою конячка качалка, крихітка зміцнює м'язи, вестибулярний апарат, розвиває спритність, координацію, стимулює моторні навички. Також психологи стверджують, що маятниковий розгойдування дуже позитивно впливає на психіку.

У магазині "Носоріг" тільки високоякісні іграшки та дитячі меблі, товари для догляду та творчості Вашої малятка.