Наявність

Ціна

8 грн - 599 грн

Кількість відділень

Колір

Пенали шкільніТоварів у наявності: 1498

Фільтри
Показані 1 - 36 із 1498 пунктів

Пенали для школярів і не тільки!

Пенал для школи - це не просто зручний і стильний аксесуар, але й функціональна та необхідна річ, яка потрібна будь-якому учневі для зберігання різного канцелярського приладдя.

Самодисципліна учня - важлива складова його розвитку. Тому одні найбільш прийнятні для старшокласників, а інші більше підходять для починаючих свій шлях першачків. Всі з них повинні бути зручні та безпечні у використанні. Шкільний пенал повинен бути високої якості, він повинен мати надійну фурнітуру, щоб бути здатним витримувати щоденні навантаження.

Основні характеристики

Яку б модель ви не обирали, вона повинна відповідати ключовим параметрам виробу. Якщо ви вирішили купити шкільний пенал, то необхідно переконатися в головних моментах його вибору:

  • Практичні та еластичні тримачі для канцелярії;
  • Досить широкий замок, який безперешкодно та багаторазово здатний відкривати і закривати футляр;
  • Безпечний матеріал виготовлення та надійний пошив.

Додатково зазначимо, що досить зручним буде такий, що містить спеціальну вставку під розклад уроків. Важливо, щоб пенал для школи мав спеціальне місце для запису даних про дитину (зручно в разі втрати, допоможе швидше знайти його власника).

Які більше підійдуть для першокласників?

Малюки, які тільки починають своє навчання ще не дуже спритні та акуратні. Їм тільки належить навчитися дисципліни і порядку, практичний та міцний набір гарантує їм прищеплення цих якостей досить-таки швидко. Не варто брати м'який - у вигляді косметички, так як вони погано захищені від ушкоджень та несправностей. Не варто купувати хоч зовні і привабливі, але дуже об'ємні варіанти з розворотами та тримачами для внутрішнього приладдя. Такі варіанти дуже важкі при носінні в ранці для малюка, до того ж, об'ємність таких зразків - їм поки не під силу.

Вибираємо для старшокласника

Чим старшою стає дитина, тим усвідомленіше вона себе веде. Таким дітям вже легше прищепити навички акуратності та відповідальності за свої вчинки. Обрати виріб для підлітка стає набагато легше, ніж підібрати такі речі на перших парах їх шкільного життя. Бажані компактні та невеликих розмірів моделі, але які складаються як мінімум, з двох відділень, так як список речей які носять до школи в старшому віці розширюється (гребінець, дзеркало, хустка і т.д.).

Завітавши на наш сайт nosorog.net.ua, ви отримаєте кваліфіковану допомогу у виборі та гарантовано зможете купити шкільний пенал відмінної якості з довговічними характеристиками.