Про компанію

Наша компанія розпочала свою роботу з 12 липня 2015 року, і відразу ж зуміла показати своїм клієнтам професіоналізм та комфортні умови співпраці. Nosorog.net.ua здійснює продаж якісних товарів для дітей, шкільного приладдя та канцелярії. Наш незмінний принцип - високоякісний товар та дбайливе відношення до клієнтів.

На поточний момент ми гарантуємо доступні ціни, надаємо вигідні умови з транспортування товару в будь-який регіон України, а також можливість повернення товару протягом одного року. Наша ініціативна і згуртована команда націлена на постійний розвиток і вдосконалення, результатом цього є постійне оновлення асортименту, надходження в продаж новинок дитячої літератури, товарів канцелярської групи, цікавих іграшок.

Девіз команди Nosorog.net.ua: «Підкажемо, допоможемо, пояснимо!»

Наш молодий і енергійний колектив прагне не просто реалізувати товар, а й проявити турботу про покупця, проінформувавши його про всі особливості товару, що купується. При цьому ми абсолютно не нав'язуємо товар, що дозволяє покупцеві самостійно прийняти рішення про придбання саме тих позицій, які йому потрібні на даний момент.

Nosorog.net.ua - компанія, якій довіряють!

Наша професійна команда бездоганно і швидко впорається з будь-яким завданням. Гордість компанії - професіоналізм команди, яка завжди допоможе підібрати потрібний товар, при цьому врахує індивідуальні потреби клієнта. Для нас важлива довіра покупців.

Все для комфорту вибору товару

Інтернет-магазин Nosorog.net.ua відрізняється зручністю пошуку необхідного товару. Структура сайту побудована дуже лаконічно, просто і буде зрозуміла навіть для новачка. Товари чітко розподілені на категорії, що істотно полегшує процес пошуку, а колонка з новинами дозволить завжди бути в курсі подій нашого магазину і надходжень нових товарів.