Все для школи

Фільтри

Показані 1 - 36 із 9724 пунктів

Носорог: все шкільне приладдя на одній сторінці

Підготовка до школи - одне з найбільш хвилюючих подій для дітей. Навіть більш емоційне, ніж саме перше вересня, адже часто підготовка до свята сама по собі приносить величезне задоволення. Особливо коли Ви вирішуєте замовити шкільне приладдя через інтернет-магазин або в одному з магазинів “Носорог” у Вашому місті.

Що потрібно підготувати до школи?

Обов'язкові товари для школярів, які потрібні до початку навчального року:

  • Рюкзак, пенал;
  • Кольорові олівці, клей, ручки, прості олівці, лінійка та інші канцтовари для школи;
  • Зошити в клітинку, лінію та в косу лінію, а також папки для них;
  • Щоденник;
  • Обкладинки для підручників і зошитів.

Для учнів старших класів потрібно не тільки прикольне приладдя для дівчаток або круті зошити хлопчикам, але також контурні карти, атласи, профільні зошити для різних предметів, словники, довідники та інші важливі товари для школи. Ми підбираємо асортимент згідно з поточними рекомендаціями Міносвіти і надаємо актуальні посібники та приладдя до школи, яке буде корисними і підійде для використання в навчальних закладах України.

У “Носороге” зібрано все для школяра, і це відмінна можливість для батьків знайти товари кращих виробників в великому асортименті, та ще й недорого. Можна не ходити з одного магазину до іншого, витрачати час і сили на пошуки якісних шкільних товарів, і просто купити все відразу.

Ми також підбираємо готові набори для першокласників, куди входить рюкзак, пенал, рекомендована канцелярія і навіть ланч-бокси та зручні пляшечки для напоїв. Якщо в наборі не передбачено бажаних Вами предметів, наші менеджери допоможуть підібрати їх в тій же або схожій стилістиці, що і основний набір. У підсумку виходить недорогий і стильний комплект, а батьки точно знають, що їм вдалося купити канцелярію в школу правильно: все потрібне приладдя, яке важливо не забути, але і нічого зайвого, щоб не витрачати гроші на вітер.

Носорог: все для школи та дитячої творчості

Для навчання необхідні як суто шкільні речі, так і товари для творчості, адже для дитини важливо розвиватися різнобічно. На уроках потрібні альбоми і кольоровий папір, ножиці та кольорові олівці.

На дозвіллі діти обожнюють плести браслети-фенечки, малювати картини за номерами, проводити цікаві досліди, робити свічки і ще безліч варіантів цікаво та з користю проводити час як в класі, так і вдома, в позаурочний час.

5 причин купити товари для школи в інтернет-магазині “Носорог”

  1. Величезний каталог. Магазин “Носорог” - один з найбільших постачальників канцелярії в Україні. У нас можна замовити будь-яке шкільне приладдя.
  2. Демократичні ціни. Наш каталог містить тисячі різних товарів, що дозволяє нам не робити зайвих накруток і пропонувати Вам порівняно дешеві речі, які в інших магазинах коштують значно дорожче.
  3. Всі товари для школи на одній сторінці. Звичайно, ми зробили окремі категорії для кожної групи товарів, проте, щоб було простіше зорієнтуватися і нічого не випустити з уваги, у Вас є можливість купити все до школи безпосередньо на даній сторінці.
  4. Тільки продукція від перевірених виробників. Перш, ніж потрапити на полиці та в каталог інтернет-магазину, товар від постачальників перевіряється на наявність сертифікатів якості та іншої необхідної документації, яка гарантує, що Вашим дітям дістанеться виключно безпечна продукція.
  5. Вигідні умови доставки. Коли Ви вирішуєте купити шкільне приладдя через інтернет-магазин "Носорог" на суму понад 1000 грн, ми оплачує доставку по Україні - просто заберіть Вашу посилку в найближчому відділенні Нової пошти!

Купуйте все для школи легко, безпечно і з радістю! Нехай Ваші діти пишуть в красивих зошитах не менше красивими ручками, отримують насолоду від зборів рюкзака та походів на заняття. Нехай приносять в своїх стильних щоденниках найвищі позначки, досягають висот, займаються корисною творчістю, відпочивають, розвиваються і зростають. А “Носорог” дасть Вам все, що для цього потрібно!