Наявність

Ціна

0 грн - 192 грн

Кількість предметів

Кількість штук в упаковці

ЛінійкиТоварів у наявності: 158

Фільтри
Показані 1 - 36 із 158 пунктів

Лінійки для школи і креслення

У нас можна замовити канцтовари для офісу, школи, або для побутового використання. Купити лінійки необходімо для створення геометричних фігур, прямих кутів і рівних ліній.

Сфера використання

В даний час складно здивувати кого-небудь таким простим предметом. А в колишні часи, для виконання ліній в кресленні застосовували косинці та інші предмети. Якщо ви не хочете витрачати час на пошук необхідних товарів, звертайтеся в наш інтернет-магазин. У нас є багато вимірювальних приладів: пластикових, дерев'яних для дітей. При створенні каталогу ми врахували потреби різної аудиторії: дітей і дорослих людей.

З чого виконані вироби?

Усі приладдя створені з матеріалів безпечних і які мають високу якість, без гострих заломів і кінців, які не викликають алергію, не токсичні. Шкала нанесена рівномірно по довжині лінійки. Є багато екземплярів на вибір.

Продукція виключає ризик для школярів подряпатися. Придбати можливо оптом чи вроздріб. Більшість з них зроблені з пластмаси, вони міцні і мають величезний вибір кольорів: прозорих, матових, а також з іншими відтінками.

Чому купувати у нас вигідно?

У магазині можна купити лінійки за невисокими цінами. Вони мають привабливий дизайн, функціональні і красиві. Завдяки великій колекції, є можливість вибрати всілякі кольорові рішення, габарити, і з зображеннями героїв мультфільмів.

Вироби є необхідними в роботі або в навчанні. І вони завжди повинні бути під рукою у учня. Часто потрібно виконувати креслення або вимірювати які-небуть відстані. Канцелярський аксесуар допоможе без зусиль провести лінію певної довжини. На сайті можна легко вибрати замовлення, для цього слід зателефонувати або оформити замовлення онлайн.

У нас можна придбати:

  • продукцію 15, 20, 25, 30, 40 см. Основною перевагою коротких моделей є їх компактність. А довгі підійдуть для роботи або виконання геометричних фігур;
  • з пластмаси або дерева. Для малюків краще вибирати канцтовари з пластика. Вони зручні і безпечні, стійкі. Дерев'яні види підійдуть для старшокласників;
  • будь-якої форми. Класичні - прямокутної або у вигляді кутника. А довгі допоможуть виконати великі креслення.