Наявність

Ціна

40 грн - 220 грн

Кількість аркушів

Колір

Кількість аркушів в упаковці

Матеріал

Офісний папір

Фільтри

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Офісний папір

Офісний папір
"Zoom" А4

Офісний папір дешево - необхідний інструмент для документообігу. Без нього складно уявити функціонування офісу, школи, та інших установ. Незважаючи на те, що сучасні гаджети потроху витісняють звичні нам книги, ніхто не застрахований від втрати даних з електронних носіїв, тому на сьогоднішній день папір А4 - це один з найнадійніших способів зберегти інформацію. Як говориться: «Що написано пером, те не вирубаєш топором».

Офісний папір А4 - незамінний канцтовар для тих, хто навчається

Більшість студентів та учнів погодяться з тим, що він значно економить час, так як тепер немає необхідності писати роботи вручну. З його допомогою можливо не тільки друкувати реферати, дипломні чи курсові, але й робити нотатки на окремих аркушах. Нижче перераховані параметри, котрі слід врахувати при виборі:

  • Формат. А3 - А5. В два рази менше та більше стандартного. Використовуються за різними призначеннями: складання документів, ведення особистих записів, та ін.
  • Щільність. Щоб уникнути зажовування і розриву паперу, які стануть причиною поломки принтера, рекомендована величина - 80 г / м².
  • Білизна. Виражається у відсотках. Як показує практика, варіанти подорожче близькі до 100% показників. Завдяки цьому, літери контрастують з папером, в результаті текст виглядає більш презентабельно.
  • Кількість листів варіюється від 80 до 500.
Кольорова офісний папір А4

Папір кольоровий
PROFI А4 Cyber Yellow

Якщо Ви збираєтеся поінформувати оточуючих - на допомогу прийде кольоровий офісний папір А4 купити котрий не проблема. Такий папір стане яскравим фоном для «повідомлення» і здатен швидко привернути увагу. На нашому веб-сайті Ви знайдете величезний асортимент продукції відомих торгових марок, ціна якої цілком виправдана. Вона екологічно протестована, досить щільна, і має однорідну структуру.

Офісний папір дешево в інтернет-магазині «Носорог»

Наш інтернет магазин спеціалізується на реалізації канцелярських товарів, за максимально демократичною вартістю. В даному розділі представлений офісний папір А4 купити який можна через кошик на сайті або, зробивши дзвінок нашим менеджерам. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання - вони з радістю допоможуть підібрати, і оформлять замовлення протягом декількох хвилин.

Пропонуємо переглянути й інші категорії, що можуть бути для Вас цікаві: картон, калькулятор, дирокол, ватман, фотопапір.