Розсилка новин і пропозицій:

✔ Підписуючись на електронну розсилку інтернет-магазину "Носорог" в мережі Інтернет (https://nosorog.net.ua), я погоджуюся отримувати інформаційну розсилку на електронну адресу, вказану мною при підписці через форму підписки інформаційної розсилки або при підтвердженні підписки під час реєстрації на сайті https://nosorog.net.ua.

✔ Я поінформований про те, що в разі, якщо у мене виникне бажання відмовитися від інформаційної розсилки сайту "Носорог" (https://nosorog.net.ua), мені буде необхідно самостійно перейти по посиланню "Відмовитися від розсилки", про яку йдеться в тексті відправлених сайтом повідомлень з електронної адреси "Носорог", або перейти в свій особистий кабінет на сайті "Носорог", далі на вкладці "Мої налаштування" вибрати "Редагувати дані", прибрати галочки з пунктів підписки на розсилку та натиснути зберегти.

✔ Я також ознайомлений з нижчевикладеною Угодою і даю дозвіл сайту "Носорог" збирати, зберігати та обробляти всі передані мною на адресу сайту "Носорог" мої персональні дані (в тому числі прізвище, ім'я, телефон та адреса електронної пошти) з метою інформування про новини та інші події сайту "Носорог". З правами, що виникають у зв'язку з обробкою моїх персональних даних, і цілями обробки та використання моїх персональних даних ознайомлений.

Угода користувача

Даючи згоду на отримання інформаційної розсилки, Користувач висловлює згоду з наступними умовами:

1. Користувач зобов'язується вживати належних заходів для забезпечення збереження своєї адреси електронної пошти при заповненні форми підписки або реєстрації, запитуваної сайтом https://nosorog.net.ua.

2. Користувач зобов'язується при зміні адреси електронної пошти, негайно проводити його заміну, вносячи відповідні зміни в форму підписки на сайті.

3. Користувач несе повну відповідальність за будь-які дії, вчинені ним або третіми особами, яким він надав дані з адресою електронної пошти, в тому числі при використанні чужої адреси електронної пошти для реєстрації, а також за будь-які наслідки, які могло спричинити або спричинило подібне їх використання.

4. Підписка на отримання інформаційної розсилки, а також отримання самої інформаційної розсилки є безкоштовною.

5. Сайт nosorog.net.ua залишає за собою право на свій власний розсуд припиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до одержання ним інформаційної розсилки, на яку він підписаний, в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомленням або без такого.

6. Користувач несе особисту відповідальність за всю інформацію про адресу електронної пошти, яку він розміщує в формі підписці або при реєстрації на сайті https://nosorog.net.ua при підписці на інформаційну розсилку сайту.

7. Розміщуючи свою інформацію в формі підписки на інформаційну розсилку сайту або підтверджуючи підписку на розсилку при реєстрації, Користувач уповноважує сайт "Носорог" створювати архівні резервні копії бази даних сайту, які можуть включати в себе реєстраційну інформацію покупця, з метою упорядкування та зберігання інформації, представленої на сайті https://nosorog.net.ua.

8. У разі, якщо Користувач вирішить видалити свої дані, відмовившись від інформаційної розсилки, сайт "Носорог" має право зберігати архівні резервні копії всіх персональних даних Користувача.

9. Сайт "Носорог" не несе відповідальності за будь-які помилки, упущення, переривання, видалення, дефекти, затримку в обробці або передачі поштових повідомлень з інформаційною розсилкою сайту https://nosorog.net.ua. Сайт "Носорог" не відповідає за будь-які технічні збої або інші проблеми будь-яких телефонних мереж або служб, комп'ютерних систем, серверів або провайдерів, комп'ютерного обладнання, програмного забезпечення, збоїв сервісів електронної пошти або скриптів з технічних причин.

10. Сайт "Носорог" зберігає за собою право в будь-який час змінювати оформлення сайту https://nosorog.net.ua, його зміст, список сервісів, змінювати або доповнювати використовувані скрипти, програмне забезпечення та інші об'єкти, що використовуються або зберігаються на сайті, будь-які серверні додатки в будь-який час з попереднім повідомленням або без такого.

11. Сайт "Носорог" підтверджує збереження в таємниці та ненадання третім особам персональних даних Користувача, залишених їм при підписці на отримання інформаційної розсилки сайту https://nosorog.net.ua.

12. Сайт "Носорог" гарантує, що не буде використовувати адресу електронної пошти, вказану Користувачем при підписці на інформаційну розсилку сайту, для розсилки будь-якої інформації, окрім тієї, на яку підписався Користувач.

13. Вся інформація, що міститься в цій Угоді Користувача, є повністю конфіденційною, і Користувач зобов'язується дотримуватися конфіденційності всіх положень Угоди Користувача таким чином і з такою ретельністю, як Користувач дотримується конфіденційність власної конфіденційної інформації. Користувач приймає на себе будь-які витрати, збитки, вимоги та / або позови третіх осіб, подані щодо сайту "Носорог" у зв'язку з порушенням конфіденційності Користувачем зазначених вимог про конфіденційність.

Загальні положення сайту "Носорог"

1. Сайт дозволяє вам переглядати та завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2. У процесі реєстрації на сайті, ви отримуєте логін і пароль за безпеку, яких ви несете відповідальність.

3. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінує людей за будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

4. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

5. Інформація на Сайті постійно оновлюється та в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігаємої на Сайті інформації.

6. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка редакцiї може не збігатися з думкою та позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне зазначення Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

8. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити обов'язки з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

9. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

10. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.