Наявність

Ціна

5 грн - 6975 грн

Машинки, техніка, зброя

Фільтри
Показані 1 - 36 із 3434 пунктів

Іграшкові машинки та дитяча зброя для хлопчиків

Іграшковий автомобіль

Дитячі іграшки машинки є улюбленою розвагою кожного хлопчика. Наприклад, це може бути мініатюрна копія легкового автомобіля. Або всіляких тракторів, пожежних і поліцейських машин, іграшкової спецтехніки, танків і так далі. У нашому інтернет магазині в широкому асортименті представлені найрізноманітніші іграшкові машинки. Кожен зможе вибрати для свого малюка ідеальний варіант. Великий вибір дасть можливість підібрати іграшку як для зовсім маленького, так і для дитини постарше.
Модель від простої іграшки відрізняє те, що перша є точною копією справжнього автомобіля. В наявності є моделі, які необхідно склеювати самостійно. Залежно від того, є ваш син колекціонером або інженером, можна вибирати між готовою іграшкою та тією, яку належить зробити власними силами.
Ви можете робити подарунки в честь якогось свята або без нього. Дітям завжди цікаво мати власний автопарк, і спостерігати за новими подробицями про кожного підопічного. Турботливі батьки повинні робити так, щоб малюк міг захоплюватися тим, що його цікавить.

Зброя

Наш сайт пропонує дитячу зброю в широкому асортименті. Ми допоможемо вибрати для вашого сина іграшковий еквівалент будь-якої вогнепальної зброї. З'ясуйте, якого жанру сюжетних і рольових ігор віддає перевагу ваша дитина. На основі цього підбирайте іграшкову зброю, що краще за інших впишеться в ігри вашого непосиди.
Зверніть увагу на автомати та пістолети, оскільки юні хлопчики дуже люблять грати в так звану «війнушку». Якщо малюк не доріс щоб стріляти реалістичними кульками, ви можете віддати перевагу автомату-тріскачці або музичному пістолету. Такий виріб є абсолютно нешкідливим, з нього ніщо не стріляє. Але разом з тим він має різнокольорові лампочки.
Хлопчаки можуть розраховувати на значне знаряддя у вигляді військового набору снайперської гвинтівки або у вигляді вінчестера. До наборів додаються різноманітні аксесуари у вигляді захисних окулярів, запасних кульок, бінокля, ременя, прицілу, ліхтарика або триноги. Гвинтівки й автомати максимально нагадують свій прототип. Окремі моделі мають металевий корпус, що додає виробу реалістичності. Також в асортименті є варіанти, що стріляють пістонами.

Шанувальники середньовічних боїв можуть отримати в якості подарунка арбалет, лук, або меч. В якості снарядів можуть бути використані присоски або поролонові снаряди, які є м'якими та безпечними. За допомогою таких іграшок дитина зможе зануритися в свій власний фантастичний світ. Шолом, наручи, меч, щит і навіть нагрудна броня створять в голові хлопчика казковий героїчний образ. Зброю для дітей ви можете придбати на сайті нашого магазину за найдоступнішою ціною. Продаж дитячих виробів здійснюється по Києву, а також всій Україні за допомогою кур'єрської служби. У нас ви зможете знайти для дітей все, що вони хочуть.