Наявність

Ціна

0 грн - 517 грн

Колекція

Аксесуари для школиТоварів у наявності: 655

Підкатегорії

 • Обкладинки для книг,...

  Для чого потрібні обкладинки?

  Найголовніша відмінна риса, яка цінується вчителями в своїх учнях - це охайність. Для збереження привабливості, видимої чистоти обов'язкових для навчання речей, бажано використовувати практичні обкладинки для книжок.

  Чудовою характеристикою будь-якої старанної дитини є властивість зберігати доглянуту зовнішність не тільки куплених одноразових навчальних посібників, а й тих, які регулярно купуються та безпосередньо використовуються в бібліотеці багатьма поколіннями старшокласників.

  Обкладинки для зошитів забезпечують також захист від випадкових чинників: намокання, стирання, розривів.

  Які варіанти обрати?

  Такий канцелярський продукт, як обкладинки для зошитів, багато хто звик обирати в найближчому супермаркеті за рогом, але часи змінюються. Зараз все більш популярним стає огляд таких деталей, важливих для навчання, - не виходячи з дому. Здійснити замовлення найширшого асортименту на nosorog.net.ua просто і легко.

  В наявності є склад матеріалу з ПВХ або традиційного - поліетиленового. Перший - більш міцний, плюс ціна на нього значно дорожче, ніж поліетиленовий, тому його купують для часто використовуваних приладь (щоденники, конспекти для практичних робіт, записні блокноти, контурні карти). Щільність надійного захисного шару повинна складати 100-200 мкм.

  Вигідніше здійснювати покупки канцелярії для різноманітних книжок - в наборі. Але зверніть увагу, що між собою їх габарити можуть сильно відрізнятися. Тому пропонуємо дотримуватися ідеального вирішення даної проблеми. У нас є можливість придбати універсальні, а так само нестандартні обкладинки для зошитів.

  Купуємо обкладинки для книжок і зошитів в інтернет-магазині «Носорог»

  У нашому каталозі ви знайдете велику коллекцію пропозицій різного розміру, формату, підберете як повністю прозорі, так і різнокольорові варіанти, які підходять в якості зразків з різними зовнішніми характеристиками. Якщо ваша мрія - дотримання охайного вигляду всіх шкільних предметів вашого малюка, як на початку календарного року, так і по його закінченню, придбайте якісні моделі обкладинок в нашому інтернет - магазині. Ми проведемо необхідну консультацію, надамо допомогу вибору відповідних саме вам товарів.

 • Папки

  Папки

 • Плівка клейка для книг
  Плівка клейка для книг
 • Тубуси

  Тубуси

 • Трафарети для декора...

  Трафарети

 • Дошки та аксесуари

  Дошки та аксесуари

 • Контейнери для...

  Контейнери для шкільного приладдя

Фільтри
Показані 1 - 36 із 655 пунктів

Аксесуари для школи