Мінімальна сума замовлення становить 500грн.

Вибираємо художній набір для школяра

Вибираємо художній набір для школяра

Для уроків малювання школяреві необхідна маса речей. Від уроку до уроку пензлів, фарб, олівців стає менше і менше. Так що протягом року їх запаси доводиться без кінця поповнювати. Як здорово, якби кожен з інструментів зберігався на своєму місці. З цих міркувань багато батьків вже давно віддали перевагу шкільному художньому набору. Ми розповімо про його переваги та про те, як його вибирати.

Що таке «художній набір»?

Дитячий художній набір – це набір інструментів і матеріалів для малювання. Він складається з декоративної коробки/пенала/валізки, кольорових олівців, акварельних, акрилових, гуашевих фарб, пензликів, точилки і т. п. Насправді «начинка» набору може бути різною.

Художній набір виконує дві основні функції.

  • • По-перше, з його допомогою простіше зберігати всі інструменти в цілості й схоронності.

  • • По-друге, яскравий, барвистий сучасний набір є найпотужнішим стимулятором для дитини. Нудний урок малювання з фарбами в шість понурих кольорів перетворюється в захоплюючу пригоду в компанії з чарівною валізкою.

Кожному віку своє

Вибираючи художній набір, в першу чергу орієнтуйтеся на вік дитини. Так, карапузові до трьох років потрібен творчий набір для самих маленьких. У його склад входять безпечні пальчикові фарби, для малювання якими знадобляться, власне, тільки пальчики маленького художника. Фарби не заподіють шкоди навіть в тому випадку, якщо малюк вирішить спробувати їх на смак.

У 3-4 роки дитині можна подарувати його перший «дорослий» набір. Поки немає сенсу витрачати гроші на дорогі набори з безліччю матеріалів, адже малюк тільки освоює художнє ремесло. Його цілком влаштує простенький наборчик з акварельними фарбами на 6 кольорів, кольоровими олівцями (бажано м'якими), пастеллю або крейдою. Два останніх інструмента не потребують сильного натиску, а тому відмінно підходять для самих маленьких.

У старшого дошкільника (5-7 років) матеріали в наборі залишаються тими ж, зате їх палітра значно розширюється. Поряд з основними кольорами з'являються їх відтінки. Купивши набір, уважно розгляньте його з малюком і запам'ятайте нові слова – червоний, теракотовий, охра, лимонний і т. п.

У молодшій школі (7-9 років) слід ще більше розширити набір, додавши в нього гуаш, малювання якою входить до шкільної програми, і кілька видів чорнографітних олівців для уроків графіки.

Після переходу в середню школу (від 9-10 років) діти, як правило, визначаються зі своїми уподобаннями. Якщо дитина проявляє здатності до образотворчого мистецтва, хоче записатися в студію або спеціалізовану школу, є сенс придбати йому напівпрофесійний набір, в який входять якісніші олівці, акварель, гуаш і так звані «важкі» фарби – акрил, олія.

На що звернути увагу при виборі набору?

Визначившись з наповненням художнього набору, перевірте, щоб заявлений перелік предметів збігався з реальним вмістом коробки. Перегляньте справність усіх інструментів: олівці повинні бути рівними, гладкими, фарби – свіжими, пензлі – натуральними. Що стосується останніх, то вони можуть бути і синтетичними (для роботи з аквареллю або гуашшю такі цілком згодяться). Головне, щоб штучний матеріал був якісним. Для елементарного тестування проведіть пальцями по поверхні пучка, якщо в руці залишилися ворсинки, значить вони скріплені неякісно, ​​і такий пензлик незабаром вийде з ладу.

І, нарешті, згадайте про особисті смаки малюка. Сучасні виробники пропонують надзвичайно гарні набори. Хлопчику неодмінно сподобається коробка у вигляді машинки або автобуса, металеві кейси з мультперсонажами (Тачки, Міккі Маус та інші). Юні панянки будуть у захваті, побачивши ніжний набір у вигляді метелика, серця або витонченої сумочки з зображеннями улюблених мультяшних героїнь.

Не економте на корисних подарунках. Замовляйте художні набори для дітей, адже вони приносять їм радість!

Додати свій коментар:

* Ім'я:
* E-mail: (буде приховано)
* Коментар:
Введіть код: