Мінімальна сума замовлення становить 500грн.

Як швидко розібрати і зберігати конструктор лего?

Як швидко розібрати і зберігати конструктор лего?

Як розібрати лего

У будинку з'явилися діти, а з ними величезна кількість іграшок. Ваше житло давно трансформувалося в більшу дитячу кімнату наповнену купою машинок, ляльок, м'ячів, пістолетів, плюшевих ведмедів ... Їх кількість щомісяця збільшується до неймовірних розмірів, тому іграшки треба вміти збирати і правильно зберігати.

Сьогодні ми поговоримо про те, як розділити Лего, а також про секрети ідеального зберігання.

Почнемо з розділення деталей:

  1. Одне з головних правил — розділіть великі секції.
  2. Потім від'єднайте їх на конструкції по менше.

Логічно, що заключним етапом розбирання конструктора буде роз'єднання однієї деталі лего від іншої. На жаль, не все просто як здається на перший погляд.

Дуже часто батьки стикаються з гарною якістю конструктора — не можуть його розділити. Особливо важко дається роз'єднання маленьких пластин. Детальки настільки міцно прикріплюються один до одного, створюється враження, що вони приклеєні.

“Як розділити лего?” — запитають допитливі батьки. Розкриємо секрет, який спростить життя любителям Лего. У деяких наборах є одна чудова деталька. Ви напевно подумаєте, що це кубик, але ні. Цей шматок пластмасски з шипами роздільник кубиків лего. Виявляється є така крута штука. Вона елементарна у використанні і потрібна річ в господарстві іграшок. Якщо в комплекті немає роздільника настійно рекомендуємо придбати його. Краще відразу два.

Леговскі аксесуари істотно заощадять Вам час і гроші. Похід до стоматолога обійдеться значно дорожче. До того ж, ножі залишаться цілими і неушкодженими.

Купити конструктор lego можна в нашому інтернет-магазині.

Як зберігати лего набори

Питання актуальне для багатьох батьків. Як зберігати лего, щоб дітлахи витрачали на пошуки мало часу, а відповідно менше смикали батьків. Деталі повинні зберігатися на видному місці, тоді гратися дитина зможе в комфортних умовах і ще цікавіше. До того ж, організація робочого простору нікому не завадить. Всім набридли розкидані кубики по підлозі, або не так? Як зберігається у Вас лего? Хочете вгадаємо?

Велика, швидше за все, пластмасова коробка де мешкають всі деталі конструктора. Малюкові захотілося пограти улюбленим лего? Що робить дитина? Правильно, перевертає коробку з вмістом на підлогу, намагаючись щось скласти. Якщо він не знаходить потрібних кубиків, малюк рішуче кличе маму на допомогу. Велике щастя якщо мама побачила цей ансамбль наборів до того як деталі мігрували по всій квартирі.

Існує зовсім інший сценарій. Самостійне дитя або навіть ціле угруповання маленьких пустунів розкидають Лего по всій квартирі, а потім домочадці знаходять маленькі детальки своїми ніжними стопами. Процес пошуку Лего дуже довгий. Може тривати тижнями.

Якщо Вам набридло таке зберігання лего, читайте далі.

Все елементарно. Деталі Лего потрібно розсортувати, таким чином Ви спростите пошуки потрібного елемента. Дитина починає шукати іграшки вже в ємкості трохи поменше, де зібрані ідентичні елементи. До того ж, якщо вміст коробки виявиться на підлозі, то її легко зібрати назад. Наприклад, малюкові терміново потрібні колеса для автомобіля. Він дістає тару з колесами, вибирає потрібний йому елемент. Цей процес навчить дитину аналізувати, а також буде розвивати посидючість і фантазію.

Ще один плюс — Ваше чадо нарешті навчитися прибирати свою кімнату. Після “будівництва” акцентуйте увагу, що бажано розсортувати конструктор по коробках, щоб потім знову весело грати. Даний процес дисциплінує дітей.

Кілька порад про те як зберігати лего:

  1. Багато хто думає, що бажано сортувати конструктор за кольором. Неправильне твердження! Адже дитині буде важко знайти потрібну деталь. Краще складати елементи за формою. Наприклад, фари дружать з фарами, двері з дверима, кубики з кубиками.
  2. Тару можна придбати в господарському магазині. Купуйте пластмасові баночки, контейнери. Хочете, щоб іграшки лежали “по фен шую”? У дитячих магазинах Ви знайдете спеціальні бокси для зберігання різних дрібниць.
  3. Запитайте дитину чи зручно йому конструювати, може потрібно щось додати або прибрати. Пам'ятайте, малюки дивляться на світ зовсім іншими очима. Мислення у карапузів відрізняється від нашого.

Якщо не знаєте скільки коробочок купувати, як правильно розкласти, то пропонуємо Вам наступний набір контейнерів (які можна заодно підписати):

  1. Контейнер “Пластини” — можна зберігати великі пластини. Їх легко знайти, вони не будуть заважати шукати дрібні деталі.
  2. Контейнер наповнений товстими кубиками, які починаються від чотирьох.
  3. Контейнер “Палочки”.
  4. Контейнер з “одиницями”, “двійками”, “трійками”.
  5. Контейнер наповнений різними дрібницями. Тут можете скласти фари, кермо, різні аксесуари для чоловічків.
  6. Контейнер “Колеса”.
  7. Контейнер “предмети побуту”: вікна, двері, паркани.
  8. Контейнер наповнений скошеними кутами.

Цей список можна продовжувати до нескінченності, навіть змінити на свій розсуд. Все залежить від кількості конструктора лего, наявності необхідної ємності.

Звичайно, здорово коли у дитини є місце, куди можна скласти “ігрові баночки”. Чудово, вони будуть виглядати на поличці — це зручно, практично, красиво. До речі, ємності можна пронумерувати. Це спростить процес пошуків, а дитина під час гри зможе вивчати цифри.

Сподіваємося, наші поради корисні, а в найближчому майбутньому лего знайде своє нове місце для проживання. Бажаємо Вашій родині побільше радісних, щасливих моментів. Нехай всі діти будуть здорові, повні сил і енергії!

Додати свій коментар:

* Ім'я:
* E-mail: (буде приховано)
* Коментар:
Введіть код: