З першого місяця життя дитина починає проявляти інтерес до навколишнього світу. Для малюка необхідно вибирати іграшки, які сприятимуть його правильному розвитку. Не менш важлива безпека крихітки під час ігор, тому всі вироби повинні бути виготовлені з якісних матеріалів і без дрібних знімних елементів. Виробники розробляють велику кількість іграшок різних кольорів, форм, текстури та інших особливостей.
Іграшки з першого місяця життя
При правильному розвитку дитина самостійно починає хапати і тримати предмети не раніше 3-4 місяців. До цього часу оптимальним варіантом є кілька розвиваючих іграшок, які будуть привертати увагу крихітки і сприяти правильному зоровому сприйняттю предметів.
Електронний мобіль - це одна з перших іграшок, яка привертає увагу дитини. Найбільш підходящим варіантом є підвіски з контрастними кольорами. Є мобілі з додатковим звуковим і світловим оформленням. Для початку можна просто вішати іграшку без руху. Не менш важливим моментом в заняттях з дитиною є музика. Для дітей підходять класичні твори зі спокійними мелодіями.
Підвіски можна використовувати для коляски, ліжечка або гойдалок. Важливо розміщувати предмети на відстані не менше 40-50 см від очей дитини. Малюк може ненавмисно зачепити іграшки руками і злякатися звуку або предмета, що швидко переміщається. Брязкальця в цьому віці можуть показувати тільки батьки, переміщення іграшки не повинно бути занадто швидким.
Розвиваючі килимки можна використовувати з перших днів життя. Спрощені моделі схожі на яскраву і барвисту ковдру, всередині окремих частин якої містяться шарудящі і дзвінкі елементи. Для наступних ігор, коли дитина трохи підросте, можна на килимок пристебнути дуги з цікавими підвісками.
Іграшки для малюків 3-5 місяців
Малюк починає все більше інтересу проявляти до оточуючих його предметів. З 3 місяців можна підбирати іграшки з нерівною поверхнею, кольорові і дзвінкі вироби, килимки з дугами та інші.
Починаючи з 3-4 місяців малюк буде намагатися хапати і утримувати предмети у себе в ручці. Брязкальця повинні бути миючимись, без тканинних вставок і зі звуковими елементами. Прорізувачі знадобляться тоді, коли дитині захочеться спробувати незнайомий предмет на смак. Краще зупинити вибір на силіконових, так у малюка не буде можливості поранитися.
М'які браслети виготовляють з «секретом», всередині знаходяться кульки або деталі, які видають характерний звук при русі. Особливо іграшка сподобається малюкам, які ще не вміють тримати брязкальця в руках. М'які книжки завжди яскраві, на сторінках також вшиті елементи, що шарудять, на які малюк зверне увагу. У цьому віці книжки показувати дитині можуть дорослі.
У будь-якому віці давати дитині іграшки слід тільки в період активної бадьорості. Для самих маленьких оптимальні вироби, що миються, тканинні килимки і книжки слід часто прати. Не варто забувати, що малюк швидко росте і немає необхідності купувати багато іграшок. Для більшого інтересу краще чергувати ігри з брязкальцями, підвісками на килимку, браслетом і іншими елементами. Одна іграшка, яка постійно на виду, може швидко набриднути дитині. А нові розвиваючі іграшки та книжечки для ваших малюків Ви завжди можете придбати у мережі магазинів Носорог та на сайті nosorog.net.ua.
Додати свій коментар: Відмінити