Мінімальна сума замовлення становить 500грн.

Види шкільних зошитів: основні характеристики | Nosorog.net.ua

Види шкільних зошитів: основні характеристики | Nosorog.net.ua

Види шкільних зошитів: основні характеристики

Які бувають види шкільних зошитів і як вибрати зошит для школи – дуже актуальні питання напередодні навчального року. Оскільки пропозицій на сучасному ринку більш ніж достатньо, хотілося б більш детально розглянути всі характеристики зошитів   і акцентувати вашу увагу на найважливіших моментах, як дизайн, лініювання, кількість сторінок, якість паперу, виробник   та інше.

Красиво і практично: чому віддати перевагу

Першим пунктом в нашому списку виступає дизайнерське рішення обкладинки зошити. І тут розрізняють два основних типи:

  • • Звичайні, однотонні

  • • Кольорові з малюнками

Звичайно ж, дитині хочеться яскравий зошит з улюбленими героями, але тут варто уточнити вимоги у вашій школі, оскільки багато вчителів рекомендують купувати класичні однотонні зошити. А в деяких навчальних закладах навіть існують певні стандарти до   шкільного приладдя.

Як вибрати зошит для школи за кількістю аркушів

Підбираючи необхідні параметри приладдя для письма, обов'язково враховуйте вік дитини та клас, в якому він вчиться. Зрозуміло, що для першокласників або учнів молодших класів товщина зошити може варіюватися від 12 до 24 листочків, а для старшокласників цей показник буде набагато вище, доходячи до 96 аркушів. При цьому, нема чого купувати занадто товсті вироби, адже вони не використовуються повністю і гроші будуть витрачені даремно. У свою чергу через нестачу сторінок може знадобитися додатковий зразок, що теж небажано.

Також, зошит обов'язково повинен бути щільно скріплений скобами, щоб уникнути випадкових травм дитини. Для початкових класів не варто вибирати екземпляри, скріплені   дротяною спіраллю,   вони більше підходять для дітлахів постарше.

Якість, колір і разлиновка паперу в зошиті

Якщо розглядати які бувають види шкільних зошитів, то точно не потрібно забувати про папір, з якого вони виготовлені. В незалежності від віку учня, окулісти рекомендують не віддавати перевагу занадто білим або темним виробам, в зв'язку з тим, що вони псують зір дитини, а краще підбирати зошити з молочним кольором сторінок або кольором слонової кістки.

Що відносно якості, то зверніть увагу на щільність листів, яка повинна бути не менше 55  г/м, адже на тоненьких сторінках написи будуть перебиватися на іншу сторону. До того ж вони повинні бути непрозорими і трохи шорсткими. Лініювання наведено в трьох варіантах: в клітинку, звичайну лінію та косу лінію, при цьому самі графи не можуть занадто контрастувати або бути дуже бляклими.

Сподіваємося, що допомогли вам в достатній мірі розібратися з тим, які бувають види шкільних зошитів. Крім того, хотілося б порекомендувати обов'язково звертати увагу на переваги вашої дитини, оскільки саме йому користуватися цими зошитами цілий рік, і дуже важливо, щоб учневі було максимально комфортно працювати з канцелярськими пристосуваннями.

Купити зошити для школи  різних типів і брендів пропонуємо в нашому інтернет магазині nosorog.net.ua. Якщо вам цікава тема школи та дитячої творчості, то тут ви знайдете величезну представленість необхідних школяреві товарів. Першокласний і різноманітний асортимент вас точно приємно здивує!

 

Додати свій коментар:

* Ім'я:
* E-mail: (буде приховано)
* Коментар:
Введіть код: