Наявність

Ціна

0 грн - 999 грн

Управление

Кількість предметів

Іграшки для ванної

Фільтри

Показані 1 - 36 із 96 пунктів
Набір іграшок-бризкунчиків Peppa - Родина Пеппи

РОДИНА ПЕППИ

Дитячі іграшки для купання сьогодні стали невід'ємною частиною життя кожного малюка. Адже вони роблять необхідний процес набагато веселіше, додаючи в нього фарб і веселощів, паралельно привчаючи крихту до хорошим емоціям під час водних процедур. Існує багато різних моделей різних марок, тому вибирати варто уважно і ретельно, щоб купити іграшки для ванної, які будуть не тільки розважати, а й приносити користь дитині. А зробити покупку Вам допоможуть фахівці з магазину "Носоріг". Індивідуальний підхід, першокласний рівень навчання персоналу і високоякісні продукти неодмінно сприяють тому, щоб Ви зробили правильний вибір. А якщо Ви хочете знайти подарунок і не знаєте що краще підійде, то подарункові сертифікати стануть відмінним варіантом.

Чому варто купити іграшки для ванної

Крім того, що вони полегшують занурення в воду як крихті, так і батькам, вони мають ще кілька корисних властивостей:

  • Зацікавленість спортом. Граючи, дитя рухається в воді, розвиваючи тим самим інтерес до плавання;
  • Безпека. Надувні іграшки гарантують безпеку дитини, не дивлячись на те, де він знаходиться, у ванній або ж водоймі;
  • Продовження інтенсивного розвитку. Діти розвиваються завдяки іграм. Дитячі іграшки для купання сприяють цьому, і навіть купаючись, Ваше чадо продовжить свій розвиток, не має значення від того, що саме Ви використовуєте.

Це говорить про те, що купити іграшки для ванної безумовно варто і користь від них відчутна, адже відомо, що наші страхи з дитинства, а такі ігри дозволять карапузові назавжди забути про страх води.

Качка для ванни Simba

Качка для ванни

"Носоріг" - надійний партнер і вірний друг

Ми шалено любимо своїх клієнтів, тому намагаємося радувати Вас постійними акціями та новинками. У нас завжди діють знижки. Ми періодично проводимо різноманітні розіграші. Крім цього наша компанія бере участь в благодійних кампаніях, які спрямовані на допомогу хворим діткам.

В Великому асортименті каталогу знайдеться точно те, що Вам потрібно. У нас є все, від радіоняньки до товарів діловодства.

Ви гарантовано знайдете, що шукаєте, а висококваліфіковані фахівці обслужать Вас на максимум.

Купити іграшки для ванної та багато іншого тепер легко і зручно з нами!